ідейне видавництво

 

Картаген потрібно зруйнувати

Пропонуємо комплект книжок, що доповнюючи одна одну арґументовано доводять, чому Московська імперія має бути зруйнована і чому без цього нормальне функційнування Української держави неможливе.
Ціною книги “Московський сфінкс”, яку заплатив автор – стали 2 роки німецьких концтаборів (у Закзенгавзені та Берґен-Бельзенідва). Парадоксально, адже піднімаючи питання в гітлерівській Німеччині про те, що вона неправильно вважає Україну тільки “Південною Росією”, або “Малоросією”, а українську мову, лише діалектом, колишній дипломат та дослідник Василь Косаренко-Косаревич зачепив чванливість німецьких науковців, що було розцінено як “висміювання найвищих наукових інституцій Німеччини”. Розплатою став арешт ґестапо та подальше ув’язнення.
В книзі йдеться про походження та глибинну сутність московського народу та доводиться неслов’янське походження сучасних росіян, а також висвітлюється ординсько-імперські форми їх державного устрою і загрозу для цивілізованого світу в минулому, тепер і в перспективі.
“Розподіл Росії” – це геополітична праця мислителя та одного з ідеологів українського націоналізму Юрія Липи. Автор доводить штучність російської нації, аналізуючи етнографію, генетику та економіку і особливості різних регіонів цієї імперії, а також що Україна є геополітично вирішальним чинником для розвалу Російської імперії як штучного, деспотичного й антинаціонального монстра міжнародної політики.