ідейне видавництво

 

Донецький етап благодійності Книгарні УВС. Підсумки осені

Підводимо осінні підсумки. В цьому сезоні благодійні акції від УВС зосередились переважно на сході України.

Завдячуючи  зусиллям голови ГО «Української народної ради Донеччини та Луганщини» Станіслава Федорчука, волонтерській мережі Вільні люди  ми мали змогу передати книги для бібліотек у прифронтовій зоні та українським військовикам на передову лінію фронту.

Так, патріотичними книжками поповнилась книгозбірня  Краматорського осередку Національної Скаутської Організації України ПЛАСТ.

Історичною літературою було підтримано бібліотечну  ініціативу м. Новогродівка «Біжи для книги». А бійці 92-ї ОМБ в Авдіївці отримали підбірку книг про український націоналізм та бандерівський часопис «Шлях Перемоги».

Не можемо оминути добрим словом вчителя Єлизаветівської загальноосвітньої школи Мар’їнського району на Донеччині, колишнього члена Молодіжного націоналістичного конгресу Василя Симоненка, який вже майже 20 років самовіддано гуртує та виховує українських патріотів в недружньому середовищі. Раді, що і ми внесли свою частку в його подвижницьку працю.

Висловлюємо подяку і свою підтримку Новоайдарській райдержадміністрації, що впродовж останніх 3-х років завжди підтримувала наші ініціативи по наповненню бібліотек району українською патріотичною літературою.