ідейне видавництво

 

Помер Ярослав Іляш – директор “УВС”

З глибоким сумом повідомляємо, що 6 червня відійшов у Вічність директор видавництва «Українська видавнича справа», член Організації Українських Націоналістів (бандерівців) Ярослав Іляш «Вірний».
YaroslavA4_2

Ярослав народився у місті Почаєві Тернопільської області 1 липня 1975 року.

З юних літ включився в боротьбу за незалежність України в лавах Спілки Незалежної Української Молоді на Закарпатті. Учасник експедиції з пошуку місць масових розстрілів воїнів Карпатської Січі на Верецькому перевалі.

В 1990-1994 рр. студент Кременецького педагогічного коледжу. Активний учасник студентського руху.

У 1994-1999 рр. студент Рівненського Державного Гуманітарного Університету за фахом «практична психологія та вчитель правознавства», який закінчив з відзнакою.

З лютого 1999 р. очолює Рівненську міську організацію Спілки Української Молоді. Керівник Центральної Управи СУМ (1999-2002 рр.) в Києві.

В 2000 р. організаційний референт Головного Проводу Конгресу Українських Націоналістів. У червні 2008 року стає лауреатом Премії Кабінету Міністрів України «За особливі досягнення молоді у розбудові України».

У лютому 2001 р. на Установчому Зборі Молодіжного Націоналістичного Конгресу обирається на посаду голови Секретаріату МНК. З 2007 по 2011 рік Ярослав Іляш голова Молодіжного Націоналістичного Конгресу.

Автор книги “Нація, яка не капітулює” та збірки «Декілька слів про національні характери». З 2011 року займається видавничою справою та поширює ідейну літературу всіма доступними способами.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким друга Ярослава.

Вічная пам’ять