ідейне видавництво

 

Українська видавнича справа долучилась до проекту «Схід читає»

У Міжнародний день дарування книг Українська видавнича справа спільно з головою Правління громадської організації «Українська народна рада Донеччини та Луганщини» Станіславом Федорчуком  подарували близько 100 книжок для проекту «Схід читає».

До переліку літератури увійшли книги історичного та світоглядного змісту  авторства українських науковців, істориків та письменників, які жили і творили культурну спадщину для українців в еміграції. Це праці таких авторів як Ольга Мак, Леонід Мосендз, Євген Онацький, Микола Климишин та інших.

Проект “Схід читає”  має на меті привернути читацьку увагу до бібліотек Донецької і Луганської області, як центрів громадського і культурного життя. В рамках проекту проводяться зустрічі з відомими українськими письменниками, а також презентації для бібліотекарів і читачів східних регіонів найцікавіших книжкових новинок, з метою започаткувати традицію проведення творчих зустрічей з авторами популярних книг.

Команда проекту вже провела перший етап. Заходи відбулись у  Сватовому, Старобільську, Станиці Луганській і Щасті. З читачами зустрілись Андрій Курков, Сергій Жадан, Євген Положій, а з найменшими – Таня Стус та Іван Андрусяк. Попереду заплановані другий та  третій етапи протягом лютого-березня 2019 року: Миронівське, Бахмут, Костянтинівка, Краматорськ, Слов’янськ, Дружківка, Краматорськ та інші.

Ініціатори проекту: Український інститут книги та Благодійний фонд Сергія Жадана за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».