ідейне видавництво

 

офіційний друкований орган ОУН(б)

Передплатний індекс: 30504

Передплатити

Про газету

     «Шлях Перемоги» – це громадсько-політичний тижневик, офіційний друкований орган Організації Українських Націоналістів (бандерівців), перший номер якого вийшов у Мюнхені 28 лютого 1954.

     Протягом десятиліть боротьби за визволення країни тижневик був чи не основним виданням, яке інформувало українство за кордоном про визвольний чин ОУН і УПА, про події в окупованій Україні, про мету і завдання, що стояли перед українською нацією в період московського поневолення.

     Протягом років газету редагували такі визначні особистості як Ярослав Бенцаль, Данило Чайківський, Борис Вітошинський, Григорій та Андрій Васьковичи, Ярослав Сватко, Марія Базелюк. Зараз Редактором є відомий історик та публіцист Віктор Рог.

     «Шлях Перемоги» послідовно заступає ідеологію українського революційного націоналістичного визвольного руху і стоїть на українських самостійницьких позиціях. В сучасних умовах газета продовжує бути на передовиці суспільно-політичних подій, приниципово відстоює національні інтереси українців, вісвітлює погляди та позиції патріотичних державницьких сил країни.

     В умовах реальної геополітичної загрози з боку Росії, внутрішніх викликів національній безпеці, «Шлях Перемоги» здійснює інформування українців як в Україні, так і за кордоном про суть і першопричини цих небезпечних процесів, подає думки відомих експертів, суспільно-політичних діячів, журналістів з цих питань, сприяє донесенню історичної правди про український визвольний рух.

     Зараз газета є одним з важливих захисних «форпостів» України в інформаційній війні з московським Кремлем.

Контакти редакції

ukrnationalism.com

+38 (044) 279 8133

vorog1970@gmail.com

м. Київ, вул. Ярославів Вал, 9

Як передплатити

1.
Передплата на Укрпошті

Газету можна передплатити у будь-якому відділенні Укрпошти за індексом 30504

2.
Редакційна передплата

Зателефонуйте за номером +38 (067) 110 3236, або напишіть нам на: uvs.books@gmail.com

3.
Передплата електронної версії газети

Передплату електронної версії газети можна здійснити за посиланням: smartpress.com.ua Для передплатників з інших країн: www.pressreader.com

4.
Передплата друкованої газети он-лайн

Передплату друкованої газети можна здійснити за посиланням: presa.ua
Або smartpress.com.ua